Predsjednik Stranka demokratske akcije Bakir Izetbegović organizirao je danas u Centrali SDA prijem i druženje za dio članova stranke hrvatske nacionalnosti povodom predstojećeg katoličkog blagdana Božića.
Prijemu su prisustvovali Ivica Šarić, federalni zastupnik, Mirela Mateša, zastupnica u Skupštini Zeničko-dobojskog kantona i članica Predsjedništva SDA, Ana Tomičić, članica Predsjedništva Asocijacije mladih SDA, te Petar Jakić, aktivista iz Odžaka.
Izetbegović je okupljenima čestitao predstojeći blagdan, poželjevši im porodičnu sreću, zdravlje i uspjeh na profesionalnom planu.
Druženju su prisustvovali i zvaničnici SDA s državnog i federalnog nivoa, kao i predstavnici Kantona Sarajevo.