Preduzeće GRAS saopćilo je da će od petka, 20. marta, doći do izmjene režima gradskog saobraćaja, pa će se javni prijevoz radnim danima odvijati po redu vožnje za subotu, a subotom i nedjeljom po redu vožnje za nedjelju.
Kako ističu, odluka je donesena na osnovu zaključka Vlade KS i odluke Uprave preduzeća, a zbog opasnosti od širenja koronavirusa.
Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu
Politika
Izmjena režima saobraćaja u Sarajevu zbog opasnosti od širenja koronavirusa
Raport.Ba