Politika

Izvršena dezinfekcija Osnovne škole „Branko Ćopić“, nastave nema do ponedjeljka

Raport.Ba
Igor Radojicic
Gradonačelnik Banje Luke Igor Radojičić obišao je Osnovnu školu „Branko Ćopić“, koju pohađa dijete koje je pozitivno na koronavirus. Na svom Twitter profilu objavio je kako je izvršena dezinfekcija cijelog objekta, a da nastave u ovoj osnovnoj školi neće biti do ponedjeljka. Danas je preventivno organiziran i pregled svih učenika odjeljenja. Dijete koje je učenik ove škole i njegov otac prvi su zaraženi koronavirusom u BiH.
Banja Luka Igor Radojičić Koronavirus OŠ Branko Ćopić Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu