Izvršni odbor Fudbalskog saveza BiH je odbio žalbu Mlaodsti koja je odlukama Prvostepene i Drugostepene komisije za licenciranje izbačena iz Premijer lige BiH.
Čelnici kluba iz Doboja kod Kaknja su se žalili nakon što su ostali bez premijerligaškog statusa, ali su članovi IO FS BiH, na sjednici koja je još u toku, potvrdili ranije donijete odluke.
Jedini spas za Mladost može da predstavlja činejnica da čelnici Krupe nisu sigurni da će obezbijediti budžet za narednu sezonu i postoji mogućnost da klub iz kanjona Vrbasa odustane od takmičenja.