Trener Tuzlaka

Janković: Zahvaljujuem se publici na Grbavici, aplaudirali su na svaki naš dobar potezJanković

Raport.Ba
jankovic

Sloboda je danas poražena od Željezničara na Grbavici, meč je okončan rezultatom 3:2.

Trener tuzlanske ekipe Igor Janković nakon susreta je kazao:

“Mislim da su nas danas koštale individualne greške, ali Željo je bio za taj gol kvalitetniji. Nije mala stvar dati na Grbavici dva gola. Napravili smo početničku grešku kod 0:1 i vratili Želju u život, te imali kasnije i crnu rupu od 15 minuta. Bili smo bliže golu za 2:2, zakomplikovali smo, te vratili Želju u igri. Zahvaljujem se publici na gostoprimstvu, na svaki naš dobar potez su aplaudirali. To je bit fudbala. Ne idem razočaran. Idemo do kraja pošteno, nećemo bez obraza kući.”  

FK Sloboda Igor Janković Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu