Politika

Još dva smrtna slučaja od koronavirusa u RS

Raport.Ba
Na Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske dva pacijenta su preminula od posljedica infekcije virusa korona. "Obavještavamo javnost i medije da su u protekla 24 sata u Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske preminuli jedna žena i jedan muškarac kod kojih je potvrđeno prisustvo novog koronavirusa", navodi se u saopštenju UKC RS. Riječ je o sedamdestjednogodišnjoj pacijentici iz Modriče, koja je imala više udruženih oboljenja. U Odjeljenju intenzivne njege „Covid 19“ je liječena od 24. 4. 2020.godine. Drugi preminuli je šezdesetogodišnji pacijent iz Broda koji je imao više udruženih oboljenja. U Odjeljenju „Covid IV“ UKC RS liječio se od 30. 4. 2020. godine.
Banja Luka Koronavirus Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu