Politika

Još dvije osobe preminule od koronavirusa u RS

Raport.Ba
Muškarac iz Modriče, kod kojeg je potvrđen virus korona, preminuo je na UKC-u RS, saopšteno je iz ove zdravstvene ustanove. Riječ je o sedamdesetdvogodišnjem pacijentu koji se u UKC RS liječio od 11. aprila. Pacijentu je tokom hospitalizacije otkriveno jedno hronično oboljenje. Ovo je 44. smrtni slučaj usljed zaraženosti virusa korona u Republici Srpskoj. Ranije danas preminula je osamdesetpetogodišnja žena u Doboju.
Koronavirus RS Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu