Od posljednjeg izvještaja o epidemiološkoj situaciji u Republici Srpskoj objavljenog sinoć laboratorijskom analizom uzoraka u Institutu za javno zdravstvo Republike Srpske koronavirus potvrđen je kod još dvije osobe u Republici Srpskoj.
Riječ je o jednoj muškoj i jednoj ženskoj osobi mlađe životne dobi iz Banje Luke. U kućnoj su izolaciji i pod nadzorom epidemiologa, javljaju agencije.
Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu
Politika
Još dvije zaražene osobe u Banjoj Luci
Raport.Ba