Politika

Još šest preminulih od koronavirusa u Banjoj Luci

Raport.Ba
Banja luka12
U protekla 24 sata u Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske preminulo je šest pacijenata kod kojih je potvrđeno prisustvo novog koronavirusa, saopćeno je iz ove zdravstvene ustanove. Radi se o četiri muškarca i dvije žene. "Četvero pacijenata je iz Banje Luke, i to sedamdesetdvogodišnja žena, osamdesetsedmogodišnji muškarac, devedesetogodišnji muškarac i sedamdesetpetogodišnji muškarac", navedeno je u saopštenju UKC RS. Kako se dodaje, preminuli su i šezdesetpetogodišnji muškarac iz Šipova i šezdesetsedmogodišnja žena iz Prijedora. "Svi preminuli su imali više hroničnih udruženih oboljenja", dodaje se u saopćenju.
Banja Luka Koronavirus Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu