Politika

Još troje zaraženih koronavirusom, dvije osobe iz Širokog Brijega, jedna iz Bihaća

Raport.Ba
Još dvije osobe u Širokom Brijegu i jedna u Bihaću zaražene infekcijom COVID-19. Dvije žene u Širokom su kćerka i snaha prvozaražene, a zaražena u Bihaću imala je kontakt sa osobom iz Njemačke. Gradonačelnik Banja Luke Igor Radojičić je potvrdio da je još šest osoba zaraženo COVID-19 u tom gradu. Time je broj zaraženih u Bosni i Hercegovini povećan na 158. U međuvremenu su dvije osobe izliječene, dok su dvije osobe preminule.
Bihać Koronavirus Široki Brijeg Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu