Još dvije osobe u Širokom Brijegu i jedna u Bihaću zaražene infekcijom COVID-19.
Dvije žene u Širokom su kćerka i snaha prvozaražene, a zaražena u Bihaću imala je kontakt sa osobom iz Njemačke.
Gradonačelnik Banja Luke Igor Radojičić je potvrdio da je još šest osoba zaraženo COVID-19 u tom gradu.
Time je broj zaraženih u Bosni i Hercegovini povećan na 158.
U međuvremenu su dvije osobe izliječene, dok su dvije osobe preminule.
Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu
Politika
Još troje zaraženih koronavirusom, dvije osobe iz Širokog Brijega, jedna iz Bihaća
Raport.Ba