peti dan

Još uvijek je 800 ljudi bez struje zbog snijega, uglavnom u TK i SBK

Raport
Piše: Raport
Struja Zima 3

Od početnih 45.000 potrošača koji su bili bez struje, sad ih je 800.

Bar tako kaže Elektroprivreda BiH u svom saopćenju.

Velike snježne padavine napravile su brojne kvarove na mreži, prije svega u Tuzlasnkom kantonu i SBK.

"Zahvaljujući neprekidnom angažmanu elektromonterskih ekipa, snabdijevanje kupaca na područjima u nadležnosti Elektroprivrede BiH se stabilizuje.

Broj kupaca koji su  bez električne energije zbog kvarova uzrokovanih nevremenom je oko 800, najvećim dijelom u Tuzlanskom  i Srednjobosanskom kantonu.

Snabdijevanje u Zeničko-dobojskom, Unsko-sankom, Bosansko-podrinjskom i Sarajevskom  kantonu je stabilno", naveli su iz EP BiH. 
 

Elektroprivreda BiH Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu