zvanično

Jučer su šokirali bh. javnost, a danas predstavili veznjaka iz Srbije

Raport.Ba
Screenshot_312

Novi igrač u veznom redu Radnika je Felix Osei Agyemang, potvrdio je tim iz Bijeljine.

Mladi fudbaler iz Gane rođen je 14. decembra 2006. godine.

Karijeru je započeo u rodnoj Gani, a proteklu sezonu proveo je u timu OFK Beograd iz kog stiže u Bijeljinu kao pojačanje u sredini terena.

U Srbiji je nastupao za U-19 ekipu OFK Beograd, ali je upisao i jedan nastup za prvi tim. Bilo je to u Kupu Srbije protiv Crvene zvezde.

FK Radnik Bijeljina Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu