Defanzivac Želje

Karamarko pred duel sa Slogom: Sve je odlično, imamo zacrtane ciljeve, idemo po pobjedu

Raport.Ba
IMG_1466

Fudbalerkom klub Željezničar će u okviru 16. kola WWin lige Bosne i Hercegovine sutra gostovati dobojskoj Slogi.

Utakmicu su, za zvaničnu stranicu Plavih, najavili šef struke Denis Ćorić i prvotimac Marin Karamarko.

Stoper Marin Karamarko je istakao:

“Sve je odlično. Ne može biti bolji tempo, ne može biti bolji ritam. Dobro se slažemo. Mislim sve je perfektno. Trenira se 100 posto maksimalno iz treninga u trening, iz utakmice u utakmicu. Očekujemo novu utakmicu i jedva čekamo da počne. Idemo nastaviti svoj niz, imamo svoje zacrtane ciljeve. Idemo tamo pobijediti, uzeti tri boda i to je to.”

Podsjetimo, utakmica Sloge i Željezničara se igra u srijedu od 13:00 sati.

FK Željezničar Marin Karamarko Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu