U protekla 24 sata na Klinici za infektivne bolesti Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu (KCUS) pregledano je sedam pacijenata sa simptomima koji ukazuju na moguću infekciju leptospirozom.
Kako je saopćeno iz KCUS-a, nijedan od pacijenata nije zadržan na bolničkom liječenju.
Iz ove zdravstvene ustanove navode da će nastaviti pratiti situaciju i o svemu redovno obavještavati javnost.