Novi projekat

Kemal Ademović zvanično pristupio Crvenim linijama: Odbio sam druge pozive, ovo je najbolja ekipa

Raport
Piše: Raport
L d1d87ae043fe574261eca7f744786c64

U Sarajevu je sinoć održano druženje članova Osnivačke skupštine, aktivista i prijatelja stranke Crvene linije, čime je obilježena nedavna registracija i zvanični početak rada ove političke organizacije.

 Centralni događaj večeri bilo je obraćanje predsjedavajućeg Doma naroda Parlamentarne skupštine BiH Kemala Ademovića, koji je ozvaničio svoj ulazak u ovu stranku.

Ademović: Odbio sam druge pozive, ovo je najbolja ekipa

Kemal Ademović je u svom obraćanju prisutnima otkrio da je imao brojne upite za pristupanje drugim političkim subjektima, ali da se na njih nije odazvao.

"Najbolji program je program Crvenih linija. Najbolja ekipa je u Crvenim linijama i ja od danas i zvanično pripadam Crvenim linijama", poručio je Ademović, čija je izjava ispraćena gromoglasnim aplauzom.

Otvaranje Centralnog ureda i reorganizacija

Predsjednik Crvenih linija Rusmir Pobrić izvijestio je prisutne da je završena cjelokupna procedura osnivanja, uključujući uspostavljanje upravljačke strukture i operativnih tijela. Najavio je da će od 4. maja zvanično biti otvorene prostorije Centralnog ureda stranke, te je najavio predstojeće aktivnosti vezane za izborni proces.

S obzirom na nova kadrovska pojačanja i širenje članstva, u narednom periodu se očekuje reorganizacija i dopuna osnovnih upravljačkih tijela stranke kako bi se odgovorilo na nove operativne zahtjeve.

Kemal Ademović crvene linije Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu