Politika

Ko kaže da nema dobrih ljudi| Prodavnica u Jablanici: Ko nema neka uzme

Raport.Ba
Ko nema neka uzme
Fotograf iz Jablanice Dženad Džino objavio je na svom Facebook profilu videozapis u kojem je zabilježio divnu gestu vlasnika jedne prodavnice u ovom hercegovačkom gradu. Vlasnik je izdvojio paket sa hranom i napisao poruku: Ko nema neka uzme. Ko kaže da nema dobrih ljudi? Ovo bi mogao biti svojevrstan izazov za vlasnike prodavnica sa prehrambenim artiklima. Vaše i naše malo, nekome je možda puno.  
Jablanica kriza Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu