Fotograf iz Jablanice Dženad Džino objavio je na svom Facebook profilu videozapis u kojem je zabilježio divnu gestu vlasnika jedne prodavnice u ovom hercegovačkom gradu.
Vlasnik je izdvojio paket sa hranom i napisao poruku: Ko nema neka uzme.
Ko kaže da nema dobrih ljudi? Ovo bi mogao biti svojevrstan izazov za vlasnike prodavnica sa prehrambenim artiklima. Vaše i naše malo, nekome je možda puno.
Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu
Politika
Ko kaže da nema dobrih ljudi| Prodavnica u Jablanici: Ko nema neka uzme
Raport.Ba