Predsjedavajući Predsjedništva BiH

Komšić uputio telegram saučešća kralju Kraljevine Maroko nakon razornog zemljotresa

Raport.Ba
Zeljko komsic fena2
Željko Komšić

Predsjedavajući Predsjedništva Bosne i Hercegovine Željko Komšić uputio je telegram saučešća kralju Kraljevine Maroko Muhamedu VI nakon stradanja građana u zemljotresu koji je pogodio Maroko.

"Veoma potreseni informacijama da je u Maroku došlo do razornog zemeljotresa, u kojem je živote izgubio veliki broj ljudi, izjavljujem Vama, Vaše veličanstvo i porodicama nastradalih najiskrenije saučešće, u ime Predsjedništva Bosne i Hercegovine i lično ime", napisao je Komšić.

Iskrene izraze saučešća izjavio je svim građanima Kraljevine Maroko, a povrijeđenima u zemljotresu poželio je uspješan i brz oporavak, saopćeno je iz Predsjedništva BiH.

Maroko saučešće Željko Komšić zemljotres Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu