ministar vanjskih poslova

Konaković: Govorili su da može bez SNSD-a kad su imali četiri delegata. Sad kad imaju tri, kažu ne može bez njih

Raport.Ba
elmedin konakovic1

Dvije godine su govorili kako nije trebalo sa SNSD-om koji je imao 4 ruke u Domu naroda i mogao glasanjem oboriti svaku odluku, nisu to smatrali važnim, kaže u objavi na društvenim mrežama ministar vanjskih poslova Elmedin Konaković.

"Sad govore kako je izbacivanje SNSD-a farsa jer sa 3 ruke mogu blokirati smjenu i sve dalje procese.

Mi dvije godine govorimo isto, bilo je nmoguće kad su imali 4 ruke jer bi svaki dokument oborili glasanjem.

Sad je moguće jer glasanjem sa 3 ruke ne mogu zaustaviti ništa, ostaje im samo opcija blokade rada Doma naroda, a nijedna blokada ne može vječno trajati", smatra Konaković

Kaže da postoje dvije grupe.

"Jedna koja politiku razumije kao što ja razumijem kriket, razni efendići, smajići..

Druga koja razumije sve, al’ živi od neistina, razni bajrovići, avdići, mahinići, keše…

Trojka je jedina istinska alternativa i ozbiljna politička priča.

Imamo naravno svoje greške i slabosti, al’ ne možemo u istu rečenicu sa palim režimom", zaključio je Konaković.

Elmedin Konaković Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu