Politika

Konaković pita SDA: Jeste li izdali Bošnjake u RS ili se samo pravite blesavi

Raport.Ba
elmedin konakovic11

Predsjednik Naroda i Pravde Elmedin Konaković oglasio se na Twitteru i postavio nekoliko pitanja SDA, uz podsjećanje na ranije stavove SDA o Domu naroda FBiH i Vijeću naroda RS.

"Džaba vika, dreka, vriska. Navikli vi da zagalamite i da ljudi ušute. Sad kad je galama malo utihnula, da ponovim. Kad ste promijenili stav? Jeste li izdali Bošnjake u RS ili se samo pravite blesavi? Neće ovo pitanje nestati, nećemo dozvoliti", poručio je Konaković.

On se našao na udaru SDA nakon što je tokom prošlosedmičnih pregovora o Izbornom zakonu kazao kako neće dozvoliti da se ovlasti Doma naroda FBiH svedu na ovlasti koje ima Vijeće naroda RS.

Dom naroda FBiH Elmedin Konaković SDA Vijeće naroda RS Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu