Politika

Koronavirus ušao u Opću bolnicu u Sarajevu, pozitivne dvije uposlenice

Raport.Ba
Dvije uposlenice Opće bolnice Prim. dr. Abdulah Nakaš u Sarajevu pozitivne su na koronavirus. Zbog toga će biti zatvoreni odjeli za ginekologiju i pedijatriju u ovoj bolnici, a pacijenti će biti smješteni na neki drugi odjel. Zbog slučajeva zaraze, osoblje Opće bolnice bit će testirano u narednim danima.
Koronavirus Opća bolnica Prim. dr. Abdulah Nakaš Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu