euro 2024.

Kramarić ogorčen: Bit će sad za*ebano protiv Italije

Nakon uvodnog poraza u prvoj utakmici Eura, Hrvatska je danas doslovno u zadnjim trenucima utakmice ostala bez pobjede protiv Albanije.

Susret drugog kola završio je neriješenim rezultatom 2:2, nakon što su Albanci izjednačili u samoj završnici utakmice.

Prvotimac Hrvatske Andrej Kramarić, kojem je danas rođendan, nije mogao sakriti emocije nakon susreta.

"Hvala na čestitki za rođendan, ali bio bih sretniji da imamo sva tri boda. Ovo je nogomet. Primili smo gol u zadnjim sekundama nakon što smo u drugom poluvremenu bili puno bolji. Žao mi je što nismo nastavili pritiskati nakon drugog zabijenog gola. Ponovio se nogomet. Zato ljudi vole nogomet, puno je emocija, nikad ne znaš šta te čeka u idućoj akciji. Morat ćemo se baciti na glavu protiv Italije.

Sigurno možemo pobijediti italiju. Znamo da smo puno puta bili u ovakvoj situaciji. Dat ćemo sve od sebe, vjerovat ćemo u sebe kao što smo vjerovali danas u drugom poluvremenu. Bit će zajebana utakmica, ali dat ćemo maksimum", izjavio je Andrej Kramarić za HRT.