sarajevo u centru pažnje

Puna Zetra na koncertu Zdravka Čolića, u njegovim hitovima uživala i kćerka Una

Čolini fanovi su dugo iščekivali njegov koncert, Zetru su ispunili do posljednjeg mjesta, a kada se legendarni pjevač pojavio na scenu - uslijedilo je oduševljenje
Piše: Nina Novaković
Una colic nina 4

Regionalna muzička zvijezda Zdravko Čolić, nakon dugih osam godina čekanja, ponovo je stao pred publiku u svom rodnom Sarajevu. 

Čolini fanovi su dugo iščekivali njegov koncert, Zetru su ispunili do posljednjeg mjesta, a kada se legendarni pjevač pojavio na scenu - uslijedilo je oduševljenje. Atmosfera u Zetri je fantastična od samog početka koncerta.

Po izlasku na scenu popularni Čola je pozdravio brojnu publiku koja je stigla iz svih dijelova Bosne i Hercegovine, ali i šire. U publici je i Čolina kćerka Una.

Podsjetimo, ovo je prvi od pet koncerata koje će Zdravko Čolić održati u sarajevskoj Zetri. Naredni koncerti su sutra, 28. marta, te 4., 5. i 6. aprila.

Una Čolić Zdravko Čolić Zetra Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu