Fudbaler Željezničara, Sulejman Krpić trenira individualno na Grbavici.
Sulejman Krpić nije se našao na spisku igrača koji su otputovali u Mostar na duel četvrtog kola WWin lige BiH protiv Veleža.
Ovo je bila odluka šefa struke Admira Adžema, a bivši kapiten Plavih nastavio je individualno da trenira.
On je objavom na Instagramu jasno dao do znanja šta misli o ovoj odluci trenera.
Podsjetimo, duel Veleža i Željezničara na programu je večeras od 21:00 sat.