Drugi koncert "Zabranjenog pušenja", kao i sinoć, održan je u krcatom klubu Sloga Cinemas u Sarajevu.
Šibica ne može pasti u publiku. Odlična atmosfera i publika u delirijumu, svi horski pjevaju, odlika su ove svirke za poželjeti.
Očito, rokenrol živi u Sarajevu i dalje.
“Tako je to djeco moja kad uđe šejtan u čo'eka”, poručio je lider "Pušenja" Sejo Sexon.
Prije “Pravda za Vedrana“ Sejo je rekao da se nada da će doći vrijeme kada će se ponovo mirno moći ići na stadion, a da se neće čuti "Nož, žica, Srebrenica, "Ubij pitara, ubij manijaka", "Za dom spremni"..., što je publika pozdravila gromoglasniim aplauzom.