Grupa "Letu štuke" objavila je novu numeru koja nosi naziv "Idemo pjesmo".
Ovo je druga pjesma sa nadolazećeg albuma, a prvi snigl koji ga je najavio još u novembru prošle godine bio je "Ljudska prava" i izazvao je odlične reakcije publike
"Velike vijesti, slutnje, lomljiv skupocjeni san, putem od laži do smutnje Džoker ostvaruje plan...
Lebdim, držim se čvrsto za zvuke, malgle su ispred nas daleko od isprazne buke nada i spas...", dio je tekasta "Idemo pjesmo" koji, kao i muziku potpisuje Dino Šaran.
Publika je oduševljena , nižu se komentari a jedan od njih glasi:
"Dino Šaran bravoooo i riječi i muzika".