Nova tura razgovora

Lideri stigli na novi sastanak u Parlamentu BiH, Dodik poveo veliku delegaciju

Raport.Ba
dodik snsd sastanak (2)

Lideri pet vladajućih stranaka u BiH okupili su se u zgradi Parlamentarne skupštine BiH na novoj turi razgovora.

Dragan Čović (HDZ) kao i Edin Forto (NS) već su bili u zgradi, na sjednici Doma naroda BiH, a sad su im se pridružili i Elmedin Konaković (NiP), Nermin Nikšić (SDP) te Milorad Dodik (SNSD) sa svojom delegacijom.

Radi se o redovnom sastanku lidera vladajućih stranaka na državnom nivou na kojima se dogovara nastavak aktivnosti vlasti.

Nikšić je sinoć kazao da će na dnevni red staviti i napade na Bošnjake u RS te da će tražiti od vlasti u RS da procesuiraju i zaštite povratnika u ovom entitetu.

Elmedin Konaković Milorad Dodik Nermin Nikšić NiP SNSD Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu