Region

Ljekari bolnice u Novom Pazaru okrenuli leđa Brnabićki i Lončaru. Bukvalno

Raport.Ba
Ljekari bolnice u Novom Pazaru su, u znak protesta zbog katastrofalne situacije u tom gradu i Tutinu gdje već danima umire dvocifren broj ljudi od korone i nepostojanja bilo kakvih uslova za liječenje pacijenata, okrenuli leđa premijerki Srbije Ani Brnabić i ministru zdravlja Zlatiboru Lončaru, dok su građani uzvikivali "lopovi, lopovi" uz zvižduke. Premijerku Srbije i ministra zdravlja Zlatibora Lončara u Novom Pazaru dočekala je grupa ljekara okrenutih leđa kako bi iskazala protest i nezadovoljstvo načinom na koji nadležni tretiraju epidemiju, a sve u cilju održavanja parlamentarnih izbora, čije su posljedice na desetine preminulih građana. "Lopovi, lopovi", uzvikivali su građani dok su premijerka i ministar odgovarali na pitanja novinara. Oni su ih pitali zašto nisu donijeli ništa od opreme, vičući da je na hiljade ljudi zaraženo, dok mnogi umiru.
Ana Brnabić ljekari Novi Pazar Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu