zvijezda tima

Ljuti Lautaro Martinez isprozivao saigrače: Ko ne želi ostati, može otići

Raport.Ba
Screenshot_201
Martinez

Inter je iznenađujuće izgubio od brazilskog Fluminensea 2:0 u osmini finala Svjetskog klupskog prvenstva.

Taj poraz opasno je naljutio najveću zvijezdu milanskog kluba Lautara Martineza.

“Želim se boriti za najveće naslove. Ko želi ostati u Interu, odlično i borimo se. Ko ne želi ostati, može otići”, prozvao je argentinski napadač svoje saigrače i nastavio:

“Trebaju nam igrači koji žele biti ovdje. Nosimo važan dres. Treba nam vrhunski mentalitet, ako toga nema, molim vas, idite”, kritički je zaključio Martinez.

Podsjetimo, bio je ovo još jedan šok, nakon onog finala Lige prvaka kojeg je Inter izgubio sa čak 5:0 od PSG-a.

Inter Milan Lautaro Martinez Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu