Ludnica na Anfieldu: Nakon šoka, Real se do poluvremena vratio iz mrtvih

Potpuno nevjerovatnu utakmicu gledamo na Anfieldu večeras, a na poluvremenu je rezultat između Liverpoola i Real Madrida 2:2.

Bio je Real na koljenima u prvih petnaest minuta, pošto je primio dva brza gola i Redsi su poveli s 2:0.

Liverpool je brzo stigao do 2:0, a nakon majstorije Darwina Nuneza, vidjeli smo nestvarnu grešku Thibauta Courtoisa.

Imao je golman Reala loptu u svojim nogama, ali onda mu se ona neshvatljivo odbila od koljeno. Belgijanac se okliznuo, a Mohamed Salah je bio blizu i poslao loptu u mrežu za 2:0.

Pogledajte glupost Courtoisa ovdje!

No, u 21. minuti je na 2:1 smanjio Vinicius, a u 35. minuti nestvarnu glupost pravi Alisson, koji se tako “revanširao” Courtoisu.

Alisson je prilikom pokušaja da ispuca jednu loptu pogodio Viniciusa, a lopta se odbila pravo u mrežu za 2:2.