Fudbalski klub Željezničar večeras gostuje Kopru u revanš susretu 1. pretkola Konferencijske lige, a "Plavi" će, prema svemu sudeći, imati ogromnu podršku u Sloveniji.
Utakmica na stadionu Bonifika se igra od 19:30 sati, a Željezničar će tražiti prolaz nakon što je prvi susret završen bez pobjednika (1:1).
"Plavi" će imati ogromnu podršku u slovenskom gradu, a na stadionu koji prima oko 4.000 gledatelja, očekuje se da će više od 1.000 biti onih koji navijaju za sarajevski klub.
Navijači Željezničara su, prema objavi na zvaničnoj stranici kluba, već su se okupili i krenut će ka stadionu gdje će pružati gromoglasnu podršku svojim miljenicima.
Podsjećamo, utakmica se igra od 19:30 sati, a tekstualni prijenos ćete moći uživo pratiti na portalu Raport.ba.