Najvatreniji navijači Fudbalskog kluba Željezničar, popularni "Manijaci", na sebi svojstven način najavili su današnji vječiti derbi protiv Sarajeva.
Na više lokacija u glavnom gradu Bosne i Hercegovine postavili su transparente podrške svom klubu, uključujući i jedan u blizi stadiona "Asim Ferhatović Hase", domu bordo kluba, na mostu u naselju Ciglane.
"Ko ne voli Želju, jadna mu majka", pisalo je na transparentu čija je slika objavljena na društvenim mrežama.
"Ja sam ovdje glavni štab! Svi na derbi", stoji u objavi uz sliku.
Derbi na stadionu Grbavica počinje u 18.30 sati, a njemu neće prisustvovati navijači gostujućeg kluba.