trener banjalučana

Marinović nakon nove pobjede: Odigrali smo jako dobru utakmicu, idemo da se odmorimo

Raport.Ba
Screenshot_568
Marinović

Borac je večeras ostvario pobjedu u Prijedoru nad domaćim Rudarom rezultatom 0:2.

Trener Banjalučana Vinko Marinović nakon meča je kazao:

“Mislim da smo odigrali jako dobru utakmicu, pogotovo prvo poluvrijeme. S visokim presingom nismo dozvoljavali Rudaru da dođe do posjeda. Bili smo i dosta efikasni i došli do dva gola”.

Sada slijedi reprezentativna pauza.

“Idemo da se odmorimo i pripremimo za nastavak prvenstva”.

FK Borac Banja Luka Vinko Marinović Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu