Vinko Marinović, trener Borac bio je prezadovoljan nakon pobjede svoje ekipe u derbiju 5. kola WWin lige BiH.
Borac je na svom terenu savladao Sarajevo sa 5:1, a Vinko Marinović je bio prezadovoljan igrom svojih pulena.
“Čestitam igračima na velikoj pobjedi. Dobra utakmica koju smo dobro otvorili. Sarajevo je pokazalo da je kvalitetna ekipa koja igra dobro pogotovo po krilu. U nastavku smo iskoristili svoje šanse. Bili smo jako efikasni. Imamo stvari koje moramo da popravimo. Sad se spremamo za Široki Brijeg, a nakon toga slijedi pauza”, rekao je Marinović.