Vijesti

Mićo Mićić izbačen iz SDS-a

Raport.Ba
Mico micic 2
Srpska demokratska stranka danas je isključila iz članstva gradonačelnika Bijeljine Miću Mićića te raspustila bijeljinski Gradski odbor stranke. Predsjedništvo SDS-a tu odluku je donijelo jednoglasnona današnjoj sjednici u Istočnom Sarajevu. "Jednoglasno smo donijeli odluku da isključimo Miću Mićića i da se raspusti odbor SDS-a u Bijeljini automatski s obzirom na isključenje", kazao je Šarović. Odluka je donesena nakon što je Mićo Mićić potpisao sporazum o saradnji sa SNSD-om, pravdajući to ekonomskom saradnjom. Ipak, SDS ne želi bilo kakav partnerski odnos s vladajućim SNSD-om. Mićić je bio član Predsjedništva stranke, već godinama je prvi čovjek Bijeljine.
Mićo Mićić Mirko Šarović SDS Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu