Politika

Ministrica Čolić objavila: U Tuzlanskom kantonu više nema oboljelih od korone

Raport.Ba
Ministrica zdravstva Tuzlanskog Kantona Dajana Čolić prezentovala je izuzetno ohrabrujuće informacije, od kojih je najvažnija da u ovom kantonu više nema oboljelih od koronavirusa. "Od početka pandemije do sada izvršeno je 4.427 testiranja, od toga 54 u posljednja 24 sata. Svi rezultati su negativni. Ono što posebno želim da naglasim da je, sa današnjim danom, zatvoren i posljednji aktivni klaster na TK, a to je Medical Institute Bayer, budući da je i posljednja pozitivna osoba negativna, te trenutno na TK nemamo detektovane osobe pozitivne na koronavirus", saopćila je ministrica Čolić. Prema njenim riječima, kućnoj izolaciji nalaze se 1.192 osobe
Dajana Čolić Tuzlanski kanton Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu