boravi u Neumu

Ministrica Pozder na otvaranju 'Neumskog ljeta 2026'

Fena
Fena
Pozder

Federalna ministrica okoliša i turizma Nasiha Pozder sinoć je u Neumu prisustvovala svečanom otvaranju manifestacije ''Neumsko ljeto 2026''.

Uz glazbu, sunce i bogat program, otvorena je sezona koja će tijekom ljetnih mjeseci okupiti brojne domaće i strane goste.

Manifestacija Neumsko ljeto 2026 i ove godine donosi raznovrstan kulturni, zabavni i sportski sadržaj, a otvaranje je obilježeno dobrom atmosferom i nastupom ''Zmajeva'' na Svjetskom prvenstvu u fudbalu, čime je simbolično označen početak ljeta u Neumu, priopćeno je iz Federalnog ministarstva okoliša i turizma.

Tim povodom ministrica Pozder uputila je poruku podrške turističkom sektoru i svim radnicima koji tijekom ljetne sezone doprinose kvaliteti turističke ponude.

''Sinoć je otvoreno Neumsko ljeto. Sezona je počela uz sunce, glazbu i dobar nastup Zmajeva! Radnicima i radnicama u turizmu, našim hotelijerima i ugostiteljima želim dugo, toplo ljeto i uspješnu sezonu, svima koji se brinu za čistoću, sigurnost, zdravlje i zadovoljstvo naših gostiju želim što manje briga i što više zadovoljnih osmijeha, a gostima da uživaju u suncu, moru, domaćoj hrani i vinu te bogatom kulturnom i zabavnom programu'', poručila je ministrica Pozder.

Nasiha Pozder Neum Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu