u srijedu

Mostar i Nikšić potpisuju Sporazum o prijateljstvu i saradnji

Raport.Ba
mostar

Potpisivanje Sporazuma o prijateljstvu i saradnji između Grada Mostara i Grada Nikšića bit će upriličeno u srijedu, 17. aprila, s početkom u 9.30 sati u Vijećnici Grada Mostara.

Sporazum će potpisati gradonačelnik Mostara Mario Kordić i predsjednik Skupštine Grada Nikšića Nemanja Vuković, a ima za cilj unaprijediti prijateljske odnose, posebno na području gospodarstva, kulture, turizma, obrazovanja i sporta.

Izjave za medije predviđene su nakon potpisivanja Sporazuma.

Grad Mostar Grad Nikšić Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu