naredba tužilaštva

MUP RS uhapsio dvojicu policajaca zbog zelenaštva

Raport
Piše: Raport
Mup rs fena

Policajci M.S. i D.S. iz Banja Luke uhapšeni su sinoć zbog sumnje da su počinili krivično djelo zelenaštvo.

Akciju je sprovela Uprava kriminalističke policije MUP-a Republike Srpske u saradnji sa PU Banjaluka.

”Tokom istražnih mjera i radnji Uprave kriminalističke policije, koje su provođene pod nadzorom Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka i naredbama Okružnog suda Banjaluka, utvrđeno je da su osumnjičeni pozajmili novac drugoj osobi sa nesrazmjerno velikom kamatom”, saopštio je MUP Srpske.

MUP RS Banja Luka Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu