Policajci M.S. i D.S. iz Banja Luke uhapšeni su sinoć zbog sumnje da su počinili krivično djelo zelenaštvo.
Akciju je sprovela Uprava kriminalističke policije MUP-a Republike Srpske u saradnji sa PU Banjaluka.
”Tokom istražnih mjera i radnji Uprave kriminalističke policije, koje su provođene pod nadzorom Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka i naredbama Okružnog suda Banjaluka, utvrđeno je da su osumnjičeni pozajmili novac drugoj osobi sa nesrazmjerno velikom kamatom”, saopštio je MUP Srpske.