sjajni zmaj

Musa nakon rušenja Partizana: Bilo je želje sa obje strane da dođem u Beograd

Raport.Ba
Musa

Košarkaš Dubaija Džanan Musa priznao je da je bilo kontakta s Partizanom prije nego što je odlučio da iz Real Madrida pređe u bogati klub iz Ujedinjenih Arapskih Emirata.

Dubai je na startu Eurolige lako savladao klub iz Humske, a reprezentativac Bosne i Hercegovine bio je jedan od najboljih u redovima domaćina.

Musa je nakon utakmice otkrio da je postojao ozbiljan kontakt s Partizanom:

„Pričao sam s Ostojom, on je čovjek kojeg jako poštujem, kao i Partizan i njihove navijače. Bilo je želje, stvarno s obje strane, pričali smo nekoliko puta, ali jednostavno mi se Dubai više svidio i odlučio sam da dođem ovdje“, rekao je Musa za Mozzart Sport i dodao:

„Poštovanje Partizanu, želim im sve najbolje i vidimo se u Beogradu.“

Partizan u četvrtak dočekuje Olimpiu iz Milana, dok Dubai dan kasnije gostuje Monacu.

Džanan Musa Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu