trener sarajeva

Musemić nakon Banja Luke: Teško će biti dići ekipu, uvijek je teško nakon ovakvih poraza

Raport.Ba
Screenshot_410
Musemić

Trener Sarajeva Husref Musemić nije krio razočaranje nakon teškog poraza njegovog tima u derbiju petog kola WWin lige Bosne i Hercegovine protiv Borca u Banjaluci.

Na Gradskom stadionu Sarajevo je doživjelo težak poraz rezultatom 5:1

“Mislim da rezultat nije stvarni odraz dešavanja na terenu. Od 20. do 60. minute izgledali smo dobro, imali svoje šanse, a postigli smo i pogodak koji je poništen. Međutim, crveni karton je bio presudan da doživimo ovako težak poraz”, rekao je Musemić nakon utakmice i dodao:

“Idemo dalje. Teško će biti dići ekipu, uvijek je teško nakon ovakvih poraza. Sigurno da nam svima teško pada, ali to je sastavni dio sporta”.

FK Sarajevo Husref Musemić Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu