trener sarajeva

Musemić: Nismo zaslužili poraz. Imali smo svoje šanse, ali nije nas htjelo

Piše Raport.ba
SSS_0004

Fudbaleri Sarajeva poraženi su u sarajevskom derbiju na gostovanju kod Željezničara rezultatom 2:0.

Bordo tim je propustio svoje šanse, "Plavi" nisu, pa je tako Grbavica ostala neosvojiva tvrđava, dok je Sarajevo upisalo peti poraz na gostovanjima ove sezone.

Nakon završenog derbija, trener Sarajeva Husref Musemić je istakao da nisu zaslužili poraz.

"Mislim da smo u prvih 20 minuta bili puno bolji. Imali smo prilike koje, nažalost, nismo iskoristili. U nastavku smo primili golove nakon individualnih grešaka, dok svoje šanse nismo uspjeli realizovati. Smatram da nismo zaslužili poraz, ali šta je tu je. Jednostavno, nije nas htjelo. I u drugom poluvremenu imali smo svoje prilike, ali lopta jednostavno nije htjela u mrežu", rekao je Musemić.

FK Sarajevo FK Željezničar Husref Musemić Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu