Načelnik Općine Ilidža Nermin Muzur objavio je video u kojem prikazuje novi izgleda dvorane koja se nalazi u okviru Sportskog centra Hrasnica.
"Mala sportska dvorana u Hrasnici bila je naše utočište u teškim vremenima. Tokom agresije, dok je oko nas sve bilo nesigurno, u njoj su se igrale utakmice i rađala se ljubav prema sportu. Za mnoge od nas to je bilo prvo mjesto gdje smo utakmicu gledali uživo, prvi aplauz, prvo navijanje.
Agresija nas nije zaustavila. Nije slomila našu volju ni naš inat. Naprotiv, iz te male dvorane izrasla je generacija koja je naučila da se ne predaje. Danas, na istom mjestu, je izgrađena pet puta veća dvorana i jedna od najboljih u našoj domovini. Kao dokaz da se snovi, čak i rođeni u najtežim vremenima, mogu ostvariti.
Ostavljamo je mlađim generacijama, da u miru, slobodi i svojoj domovini, stvaraju prijateljstva i uspomene za život cijeli", poručio je Muzur.