Nepoznata eksplozivna naprava aktivirana je jutros u sarajevskom naselju Dobrina, potvrđeno je za portal Raport iz Operativnog centra MUP-a Kantona Sarajevo.
Kako nam je rečeno, incident je policiji prijavljen oko 7:30 sati. Eksplozivna naprava aktivirana je u ulici Habibe Stočević, a policijski službenici su izašli na teren i obavljaju uviđaj.
"Prijavljeno je oko 7:30 sati. Pričinjena je materijalna šteta, a povrijeđenih osoba nije bilo", rečeno je iz Operativnog centra MUP-a Kantona Sarajevo za Raport.