POSUŠJE-VELEŽ

Na utakmici Premijer lige BiH publika izviždala himnu “Jedna si jedina”

Raport.Ba
429641436_18246036880246931_7279316827180018558_n

Fudbaleri Posušja ugostili su mostarski Velež u okviru 21. kola Wwin lige Bosne i Hercegovine i slavili rezultatom 1:0.

Ekipa Posušja bolje je stojala na terenu, dominirala je tokom prvog poluvremena, a u finišu prvog dijela igre stigla i do pogotka preko Pavkovića.

Velež je bio bezopasan, a njihovi navijači u jednom trenutku su zapjevali himnu ‘Jedna si jedina’.

Apsurd je da je to naišlo na negodovanje domaće publike, koja je zvižducima to ispratila.

FK Velež NK Posušje Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu