Nakon 0:0 u Budimpešti Borac večeras igra za prolazak dalje protiv Ferencvarosa.
Pristalice Ferencvaroša, Green monsters’, uoči utakmice kako bi kroz Banja Luku polijepili naljepnice u znak podrške za svoj klub, a kako bi poslali jasnu poruku i Borcu, ali i Banja Luci.
Radi se o stikerima koji ne šalju ni malo prijatne poruke.
No, ni navijači Borca nisu ostali dužni, te svojim porukama pozivaju da se stadion napuni i tribine oboje u crveno-plave boje.