Nogometaši Fenerbahčea i Galatasaraya večeras će se boriti za trofej Superkupa Turske, a navijači obje ekipe se nadaju pobjedi svog kluba.
Navijači istanbulskih klubova fanatični su kada je u pitanju pružanje podrške s tribina, ništa novo, a sada su navijači Fenera odlučili današnji džuma-namaz iskoristiti za molitve da njihov voljeni klub osvoji trofej.
"Danas ćemo obavljati džuma-namaz i moliti za Fenerbahče, naše živote i sve u svetoj zemlji. Nadamo se da ćemo vidjeti Edina Džeku sa peharom u rukama", napisao je jedan navijač Fenerbahčea na društvenoj mreži X.
Podsjetimo, u nedjelju je odigran derbi u Superligi između Fenerbahčea i Galatasaraya kada je bilo 0:0, a večeras će se odigrati drugi meč
Večerašnji duel Superkupa Turske igra se u saudijskom Rijadu s početkom u 18:45 sati. Direktan televizijski prijenos je na Sport Klubu 2.