derbi u mostaru

Navijači Veleža i Sarajeva zajedno skandirali “Vedran Puljić”

Raport.Ba
navijači sarajeva u mostaru
Foto: Facebook/FK Sarajevo

U okvir 21. kola WWin lige Bosne i Hercegovine, Velež i Sarajevo odigrali su veliki Derbi Bosne i Hercegovine koji je završio remijem bez golova.

Navijači obje ekipe, popularni “Red Army” i “Horde zla” koje su velikom broju doputovale iz Sarajeva u Mostar napravili su zaista odličnu atmosferu.

U 24. minuti utakmice, navijači obje ekipe su zajedno skandirali ime ubijenog navijača Sarajeva “Vedrana Puljića”, prenosi scsport.

FK Sarajevo Vedran Puljić Velež Mostar Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu