Izgleda da se Meghan Markle (44) i dalje drži kraljevskih protokola unatoč napuštanju dvora. Naime, osoblje vojvotkinje od Sussexa najavljuje njen dolazak punom titulom prije nego što uđe u prostoriju, čak i ako su prisutna samo dva gosta, piše Page Six.
Ovaj pomalo neobičan detalj otkrila je autorica Kaitlyn Greenidge u intervjuu za Harper’s Bazaar, opisujući susret s Meghan u njujorškoj kući jedne njene prijateljice.
"Kada uđe, kućni upravitelj najavi: 'Meghan, vojvotkinja od Sussexa,' čak i ako smo nas dvije jedine osobe u kući", napisala je Greenidge.
Dodala kako se slična situacija dogodila i prilikom Meghaninog dolaska u La Brea Tar Pits, muzej prirodne historije u Los Angelesu, gdje se susrela sa grupom djevojaka iz lokalne STEM škole.
"Golf vozilo se zaustavlja, šljunak škripi pod njegovim gumama. 'Vojvotkinja od Sussexa', najavi neko iz gomile", prisjetila se Greenidge.