Premijer Federacije Bosne i Hercegovine Nermin Nikšić je danas, 30. marta, na društvenoj mreži X čestitao Uskrs, jedan od najvećih katoličkih praznika.
Kako je objavio u svojoj čestitci, Nermin Nikšić je vjernicima poželio mir i radost.
"Neka radost Uskrsa obasja domove svih vjernika, te donese u njih mir i radost.
Svim katolicima u Bosni i Hercegovini želim sretan Uskrs u želji da ga provedete u sreći, miru i blagostanju sa svojim porodicama, prijateljima i komšijama", napisao je Nikšić.
Podsjetimo, katolici će Uskrs slaviti u nedjelju, 31. marta.