Vijesti

Nešić pisao Radmanoviću: Obavještavam vas da više nisam član Srpskog kluba

Raport.Ba
Nesic i dodik 1
Nakon turbulentnog razlaza SNSD-a i DNS-a, predsjednik DNS-a Nenad Nešić istupio je iz Kluba Srba u Predstavničkom domu Parlamentarne skupštine BiH. Nešić je danas uputio i zvanični dopis Nebojiši Radmanoviću (SNSD), koji je predsjedavajući Kluba. [caption id="attachment_49560" align="alignnone" width="768"]
Dopis koji je Nešić uputio Radmanoviću[/caption] "Obavještavam vas da od danas, 19. oktobra 2020. godine, biše nisam član Sprkog kluba poslanika. Svoje djelovanje u Predstavničkom domu ću nastaviti kao poslanik Demokratskog narodnog saveza, poštujući i podržavajući zaključke Predsjedništva DNS-a od 17. oktobra 2020. godine o istupanju DNS-a iz koalicije na nivou RS i BiH koji me, između ostalog, obavezuju da napustim Klub poslanika Srpski klub", napisao Nešić i dodao: "Također, molim vas da mi, u skladu s Poslovnikom Predstavničkog doma, omogućite materijalno-tehničke uslove za nastavak mog poslaničkog rada".
DNS Nebojša Radmanović Nenad Nešić SNSD Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu